IMG_2971.jpeg

Restauracja

Kuchnia Otwarta to restauracja wyjątkowa. Specjalizuje się w doskonałej kuchni śląskiej i polskiej w nowoczesnym wydaniu. Jest otwarta, by zapewnić bezpośredni kontakt kucharzy z gośćmi. Francuski sposób serwowania potraw sprawia, że każdy może się u nas poczuć wyjątkowo. Wszystkie dania przygotowywane są ze świeżych i lokalnych produktów, a nad ich jakością czuwa Szef Kuchni Robert Wojtala.

 

Również w okresie obostrzeń związanych z COVID-19 pozostajemy otwarci. Nasze dania możesz zamówić bezpośrednio do swojego pokoju hotelowego. Realizujemy również zamówienia w dostawie i na wynos.

Menu na wynos Przystanek Gessler

IMG_2946 2.jpeg

Nasze uslugi

Planujesz wesele, komunię, spotkanie biznesowe lub uroczystą kolację? Zorganizujemy je dla Ciebie! Naszym przepisem na udane przyjęcie jest wyśmienita kuchnia oraz doskonała i profesjonalna obsługa. Zadbamy o każdy szczegół Waszego wydarzenia, a Wy nie musicie się o nic martwić.

Gotujemy dla ciebie

Wiemy, jak oczarować wyśmienitymi i doskonale serwowanymi posiłkami. Gotujemy na Waszych oczach, używając do tego najlepszych składników. Nasza restauracja tętni życiem, zapachami i odgłosami dochodzącymi z otwartej kuchni. Wyróżnia nas rzadko już spotykany serwis francuski, a serwowane potrawy przygotowujemy na oczach naszych gości.

mt180312_PARKINN_KATOWICE_0357web.jpg